contact | login

Voorbereiding 2019-2020

De ganse voorbereiding kan je ook online terugvinden als PDF : Hiernaast onder Info en dan Voorbereiding 2019-2020

06-06-2019

Vriendschappelijke wedstrijden

WOE 24/7 19u30 : FCB - Meensel-Kiezegem
DON 01/8 19u30 : FCB - VC Groot-Dilbeek
DON 08/8 19u30 : FCB - NV Keerbergen
WOE 14/8 20u00 : KHO Bierbeek - FCB
DON 22/8 19u30 : VK Berg Op - FCB

04-06-2019

Beker van Brabant (Groep C)

ZON 04/08 16u00 : SP.Heide Linter - FCB
ZON 11/08 16u00 : FCB - Atlas Linter
ZON 18/08 16u00 : KFC Werchter - FCB
ZON 25/08 16u00 : FCB - KSC.Keerbergen

04-06-2019

Definitieve Reeksindeling 2019-2020

Dit seizoen zijn er uitzonderlijk 17 x ploegen in elke 3de provinciale reeks.
Ook bij de definitieve reeksindeling zit FC Binkom in 3de provinciale A.
De enige wijziging tov het Voorstel reeksindeling is dat TW3000 gewisseld werd met KDN UNITED.
FCB ontmoet dus volgende ploegen in 3A :
K.V.V. SCHERPENHEUVEL SPORT
K. STORMVOGELS DRIESLINTER
SK RUMMEN
LUBBEEK ST-MARTINUS SPORT
HOGER-OP TESTELT
F.C. MEENSEL KIEZEGEM
K.V.C. LANGDORP
K.V.Z. GLABBEEK-ZUURBEMDE
KORBEEK SPORT
V.S. KORTENAKEN
CROSSING VISSENAKEN
SP. BUDINGEN
RWL SPORT
KDN UNITED
SP. ROOSBEEK-NEERVELP
F.C. GEETBETS

24-05-2019

Zaterdag Reserven Reeks F

De reserven FC Binkom A spelen in de reeks Zaterdag Reserven F en ontmoeten er volgende ploegen :
K.F.C. KLIMOP BEGIJNENDIJK
K.F.C. WERCHTER
K.F.C. BAAL
K.N.V.L.H. KEERBERGEN A
STORMVOGELS HAASRODE A
K.F.C. RAPIDE WEZEMAAL
TIELT-WINGE 3000
K.V.C. LANGDORP
SPORTIEF ROTSELAAR B
K.D.N. UNITED
V.K. HOLSBEEK A
S.K. PLENKE WERCHTER

07-05-2019

Eerste COMPETITIE-wedstrijd 2019-2020

woensdag 28 aug - 20u00

FC Binkom
-
FC Geetbets

Rangschikking

1

FC Binkom

1

2

KVV Scherpenheuvel

0

3

KS Drieslinter

0

4

SK Rummen

0

5

SMS Lubbeek

0

6

HO Testelt

0

7

FC Meensel-Kiezegem

0

8

KVC Langdorp

0

9

KVZ Glabbeek

0

10

Korbeek Sport

0

11

VS Kortenaken

0

12

CR Vissenaken

0

13

SP Budingen

0

14

RWL Sport

0

15

KDN United

0

16

SP Roosbeek-Neerv.

0

17

FC Geetbets

0


Verjaardagen


juni

02

KiŽl Geyskens

03

Jasper Uyttebroek

07

Hendrik Dons

15

Viktor Vanwingh

16

Kim Vranckx

25

Roeland Vandevelde

29

Nassim Zine